SM-3.EG.D-W

Cena:
23166 Kč / ks
bez DPH
28031 Kč / ks
s DPH 21%
Množství:
SM3 bez optočlenu
Kategorie:   SM-3 Sekunderní měření   

SM-3.EG.D-W

Rozvaděč fakturačního měření E.ON s oknem ve dveřích
Typové označení: SM-3.EG.D-W
Objednací kod: EPE.SM-3.EG.D-W
Status: Skladová položka

 


Použití rozvaděčů SM-3.EG.D-W :

Rozvaděče SM-3.xx nejsou vhodné pro nové výrobny elektřiny.

Rozvaděče SM-3.xx jsou určené pro měření odběru elektrické energie na sekundární straně transformátoru (U=400VAC), hladině NN (třísystém) pomocí MTP x/5 TP0,5S 5VA, a jsou většinou použité do příkonu TS 400 kVA. Nejsou vhodné pro nově otevírané výrobny el. energie např např. FVE , BPS a VTE .

Jsou určené pro montáž statických 4Q elektroměrů, např. Landis & Gyr, nebo Iron (dříve Actaris) typové řady ZMD, ZFD, SL7000. 

Skříň rozvaděče je určena pro montáž do vnitřních i venkovních prostor. Nahrazuje klasické oceloplechové skříně typu USM pro jedno odběrné místo a vyhovuje požadavkům připojovacích podmínek pro hladiny napětí NN u energetické společností E.ON. Okno rozvaděče umožňuje kontrolu stavu elektroměru bez otevření dveří rozvaděče.

 

Popis:

Skříň je dodávaná v šedé barvě, o vnějších rozměrech: (všh) 615 x 412 x 230 mm a je vyrobena z polyesteru tvářeného za tepla a vyznačuje se:

  • Krytí IP65
  • Odolností proti agresivnímu a chemickému prostředí
  • Nehořlavostí
  • Stálost rozměrových a elektrických vlastností
  • Dvouplášťové provedení zabraňující orosení
  • Minimální náklady na údržbu
  • Snadnou a jednoduchou montáží, snadným přístupem k přístrojům, svorkovnicím i vodičům
  • Jednoduchým odečtem naměřených hodnot pomocí ručního terminálu
  • Snadným plombováním
  • Bezproblémovým dálkovým odečtem elektroměru přes komunikační linku GSM (výhoda proti plechovým typům skříní)

 

Rozvaděč obsahuje:

 

 

  ELM Spín. prvek (HDO) Svorka ZS1B Zásuvka 230VAC Optočlen Okno ve dveřích Zámek čtyřhran ČEZ Zámek ABLOY ČEZ Zámek FAB E.ON Tlačítko listování Telefonní zásuvka
 SM-3.EG.D-W       


Rozvaděč SM3-x je dodáván s neprůhlednými dveřmi, které jsou opatřeny zámkem na čtyřhran, Abloy nebo FAB. Na přání zákazníka je možné dodat i dveře průhledné typ: SM3-...-W.  Výklopný panel je určen pro montáž statického elektroměru a přijímače HDO. Pod panelem je umístěna zkušební svorkovnice typu ZS1b, pojistkový odpínač pro jištění napěťových obvodů elektroměru a jednopolový jistič pro napájení přijímače HDO. Zároveň je také osazena zásuvka 230VAC včetně jističe obvodu zásuvky. Na DIN liště je možno umístit až dvě pětikanálové optické rozhraní, které slouží jako galvanické oddělení výstupních impulsů elektroměru od regulačního a monitorovacího zařízení odběratele. Přes optické rozhraní je možno připojit automatický digitální regulátor jalového proudu.

Montáž skříně se provádí dle přiloženého návodu, který je přiložen v kapse na vnitřní straně výklopného panelu, kde je i schéma zapojení přístrojů ve skříni měření. Spodní a horní strana skříně je osazena průchodkami typu Pg16 pro připojení kabelů od měřících transformátorů proudu a napětí, kabelu pro zásuvku 230VAC a případně vstup tel. linky pro dálkový odečet.

Dotaz na produkt »E-mail: obchod@elektrom.cz, Tel.: +420 377 243 474
Osoba / Firma:
E-Mail:
Telefon:
Text zprávy:
Opište text z obrázku...